středa 18. března 2009

Pár blbostí mezi řečí

Čas utíká a blog mezi tím umírá. Přestože bych chtěl, aby zde bylo více článků s různorodými tématy, nedaří se mi to. V současné době se věnuji 4tému týdnu šestého semestru bakalářského studia a měl bych pracovat (nejen) na bakalářské práci. Čeká mě ještě 6 takovýchto týdnů, než přijde na řadu zkouškové období. Tento šestý semestr je opravdu velmi krátký a utíká neskutečně rychle. Nejdříve udělat semestrální práce (resp práce do školy) poté bakalářskou práci a ještě se v závěru po všech zkouškách snažit o Bc. ... To bude o nervy, což je něco pro mé tělo, které se pod tlakem začne nepříjemně chvět... Ale co. Musí se to zvládnout:). Krom školy a nervů se také snažím jako vždy sledovat filmy, které po čase (ano, komentuji většinou tak po měsíci od shlédnutí filmu...) na ČSFD.

Jen tak ve zkratce pár posledních novinek.

Inter Milán - můj oblíbený fotbalový klub vypadl po slušném výkonu z Ligy mistrů. Bohužel nebyl schopen dát ve dvojzápase gól a tak správně nepostoupil...

Filmy - poslední dobou nic moc. Buď v mém dosahu chybí kvalita, což se mi nezdá, nebo prostě nemám štěstí na ten správný film. Přestože se dívám většinou na velmi dobře hodnocené filmy, nějak mě neberou a často končí v průměru. Co dál? Čekání na pořádné sci-fi bude prakticky nekonečné, ale i nějaký ten "prostoduchý a přímočarý" akční film by byl opravdu fajn... Ale široko daleko nic.

Watchmeni - jediná návštěva v kině tento měsíc dopadla skvěle (a to nemluvím o výhře červeného Ferrari, ale jen o kvalitě filmu:))). Strážci jsou skvělým filmem, který potěší především milovníky komiksově laděných filmů. Stylový a promyšlený snímek, který dokáže oslovit, ale jako celek je vcelku nekomerční.

Škola - zkouškové nikde, ale práce se hromadí ...

Mimochodem dneska jsme zase po delší době dal šanci Jackie Chanovi a jeho Police Story. Bohužel jsem opět nebyl potěšen a nadále se nehodlám stát jeho fanouškem:)) Určitě je kvůli tomu Jackie hrozně smutný, ale on to pochopí (i díky mé ikonce:)).

F*Djkoma

Žádné komentáře: